Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

        W listopadzie 2021r. uczniowie naszej szkoły zgłosili udział w konkursie „ZAKOŃCZ NIM ZACZNIESZ” organizowanym przez Straż Miejską w Legnicy. Konkurs ma na celu profilaktykę uzależnień oraz zrozumienie co to znaczy „nałóg” i trudności związane z wyzwoleniem się z niego.

Młodzież z Technikum Nr 1 stworzyła spot/ film krótkometrażowy przekazujący przestrogę dla młodych ludzi i ukazujący konsekwencje uzależnień wynikających z nadużywania telefonu. Rozstrzygnięcie konkursu przewidywane jest dnia 25.11.2021r., gdzie profesjonalne Jury oceni zaprezentowane przez szkoły filmy/spoty i przyzna nagrody. Trzymamy kciuki za naszych!

Z ramienia naszej szkoły materiał konkursowy przygotowali:

1. NATALIA MACHUL - kl. 3HT – koordynator projektu

2. PANCZYSZYN RADOSLAW – kl. 2FGK - montaż

3. PIETEREK DARIA – kl.3HT – filmowanie scenek

4. KOWALCZYK GABRIELA - kl. 4AFK – autorka wierszyka

5. KARWACKA GABRIELA - kl. 1NST – grafika czołówki, odsłona wizerunku

6. GOLIŃSKA OLIWIA – kl. 2FGK – grafika bananów

7. ZATYLNY IGOR – 1FGHK – odsłona wizerunku

 

W ramach wyróżnienia otrzymaliśmy Rower magnetyczny !!!

nagroda w konkursie Legnica